Deprecated: Hook wpseo_opengraph is deprecated since version 14.0! Use wpseo_frontend_presenters instead. in /home/topdecor/domains/topdecor.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 5758

Deprecated: Function wp_make_content_images_responsive is deprecated since version 5.5.0! Use wp_filter_content_tags() instead. in /home/topdecor/domains/topdecor.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 5383

About company

Top decor trumpai

Specializuojantis grindų dangų, o daugiausiai liejamų polimerinių grindų dangų pardavime ir jų įrengime, leido suprasti, kad maksimaliai gerai tą darbą gali atlikti tik tos srities specialistai. Besiūlės liejamos grindys nėra gatavas produktas kaip kad plytelės, parketas ar linoleumas, kuriuos reikia tik pakloti. Liejamos dangos „gaminamos“ tiesiog objekte todėl maksimaliai teisingo sprendimo priėmimas priklauso nuo žmonių, kurie tą daro.

Apart liejamų grindų dangų mes galime parduoti ir pakloti lanksčias grindų dangas (PVC, natūralų linoleumą, kilimines), sportinį ir paprastą parketą.

Įmonė 2001 m. įregistruota kaip individuali, o vėliau pertvarkyta į UAB “Top decor”. Mūsų įmonė nedidelė, tačiau ne savo galimybėmis, ne užmojais ir ne darbais. Juk mes įrengėme ko gero didžiausią epoksidinių grindų plotą Lietuvoje viename komplekse – 14000 m2 mėsos perdirbimo įmonėje ir buvom pakviesti į ko gero atsakingiausio objekto Lietuvoje statybą – tai IAE laikinoji branduolinio kuro saugykla B1. Apart didelių pramoninių objektų, esame įrengę liejamas grindis daugelyje nedidelių, tačiau kokybei ypač reiklių, prestižinių namų, butų ir biurų.


Deprecated: Function wp_make_content_images_responsive is deprecated since version 5.5.0! Use wp_filter_content_tags() instead. in /home/topdecor/domains/topdecor.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 5383

Kodėl rinktis mus

  • Turime 18 metų patirtį, per tą laiką įrengėme daugiau kaip 100 000 m2 grindų dangų įvairiausios paskirties pastatuose
  • Išskirtinė specializacija grindų dangų įrengime – esame šios srities ekspertai
  • Naudojame tik sertifikuotą bei moderniausią įrangą, kuri leidžia pasiekti aukščiausius kokybės reikalavimus
  • Kiekvieną projektą vertiname individualiai, parinkdami tinkamiausius optimalius sprendimus ir medžiagas, kurie ilgalaikėje perspektyvoje padeda sutaupyti. Užtikriname gerą kainos/kokybės santykį.
  • Dirbame tik su žinomiausiais Vokietijos ir Šveicarijos medžiagų gamintojais
  • Savo darbams ir medžiagoms suteikiame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą
  • Lankstus mokėjimo grafikas. Nėra jokių avansinių mokėjimų.

Certificates

"Kuo sudėtingiau, tuo įdomiau"

UAB Top Decor direktorius Egidijus Dilba

© All rights reserved UAB "Top decor"

Developed by “Picture Ideas

×

Contact us

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti tinkamiausią UAB Topdecor pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų Privatumo Politikoje aprašytomis taisyklėmis.