Deprecated: wpseo_opengraph yra nebenaudojamas nuo 14.0 versijos! Geriau naudokite wpseo_frontend_presenters. in /home/topdecor/domains/topdecor.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 5758

Grindų dangos


Deprecated: wp_make_content_images_responsive yra nebenaudojama nuo 5.5.0 versijos! Geriau naudokite wp_filter_content_tags(). in /home/topdecor/domains/topdecor.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 5383

Liejamos grindų dangos vis labiau populiarėjantis produktas tiek pramonės, tiek visuomeninės paskirties, tiek gyvenamose patalpose. Taip yra dėl kelių priežasčių. Jos besiūlės todėl labai paprasta ir lengva priežiūra, jos neslidžios, nes galima įrengti bet kokio šiurkštumo paviršių, jos dekoratyvios, nes  plati spalvų ir dekorų gama, suteikianti galimybę imituoti tiek prabrangų marmuro, tiek paprastą pramoninio betono paviršių.

Liejamas grindų dangas mes skiriame į dvi grupes:  polimerines (epoksidinės, poliuretaninės, poliuretancementinės), kurios labiau naudojamos pramonėje ir  dekoratyvias cementines, kurių sąlyginai plonu 2-5 mm storio sluoksniu pavyksta atkartoti pramoninio masyvaus betono  vaizdą.

© Visos teisės saugomos UAB "Top decor"

Sukurta “Picture Ideas

×

Susisiekti

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti tinkamiausią UAB Topdecor pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų Privatumo Politikoje aprašytomis taisyklėmis.