Dekoratyvinės cementinės grindų ir sienų dangos

Ši medžiaga sukurta ne pramonei. Tai minimalistinį, natūralių medžiagų stilių propaguojančių architektų ir interjerų dizainerių mėgstamas produktas.

Išskirtinė tuo, kad tinka visiems paviršiams – tiek grindims ir sienoms, tiek luboms ar laiptams. Plati spalvų gama užtikrina plačias pasirinkimo galimybes.

Tai baltos spalvos milteliai su specialiaisiais cementais ir gerai disperguojančiomis sintetinėmis medžiagomis bei rinktiniais užpildais. Maišant su vandeniu susidaro elastingas, savaime išsilyginantis mišinys, kuris gali būti apdirbamas mentele arba liejamas. Nuo medžiagos užnešimo būdo priklauso dekoro intensyvumas. Skiedinys  džiūdamas greitai sukietėja iki mažai vidinių įtempimų turinčios masės todėl naudojant ant reikalavimus atitinkančio pagrindo, praktiškai negalimi trūkiai. Mišiniui sukietėjus, šlifuojant, gaunamas dekoratyvus ir pakankamai atsparus natūralaus betono paviršius, kuris turi būti impregnuojamas tik su sisteminiais gamintojo produktais. Labai aktualu yra tai, kad šios dangos tinka patalpoms, kurioms keliami A klasės degumo reikalavimai. Patrauklu ir tai, kad tuo pačiu stiliumi galima dekoruoti ne tik grindis, bet ir sienas, laiptus ir net lubas.

Gauti pasiūlymą

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti tinkamiausią UAB „Top decor" pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  Gamintojai

  Atlikti darbai

  © Visos teisės saugomos UAB "Top decor"

  Sukurta “Picture Ideas

  ×

  Susisiekti

   Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti tinkamiausią UAB Topdecor pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų Privatumo Politikoje aprašytomis taisyklėmis.