Grindys sporto salėms

Negalite išsirinkti sporto salės grindų dangos gimnazijai ar daugiafunkcinėms patalpoms? Sporto salės grindų danga turi padėti pagerinti sportinės veiklos efektyvumą, saugumą ir komfortą. Kuo sunkesnis atletas, tuo yra didesnis reikalavimas smūgio sugeriamumui, norint išvengti sužeidimų, kurie galėtų kilti dėl smūgio į grindis. Grindų danga daugiafunkcinėms sporto patalpoms turi būti ypač atspari sunkių kėdžių ir stalų sukeltiems įbrėžimams, nes patalpos gali būti naudojamos kitos paskirties renginiams – ceremonijoms, susitikimams ar vakarėliams. Mes siūlome pilną sportinių grindų dangų sprendimų kolekciją visų lygių praktikos poreikiams – nuo laisvalaikio pramogų iki griežtai taikomų sporto varžybų reikalavimų, nustatytų pagal skirtingų sporto šakų Tarptautinių federacijų reikalavimus.

Gauti pasiūlymą

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti tinkamiausią UAB „Top decor" pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  Gamintojai

  Atlikti darbai

  © Visos teisės saugomos UAB "Top decor"

  Sukurta “Picture Ideas

  ×

  Susisiekti

   Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti tinkamiausią UAB Topdecor pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų Privatumo Politikoje aprašytomis taisyklėmis.