Liejamos polimerinės grindų dangos

Labiausiai juntama savybė, skirianti epoksidines dangas nuo poliuretaninių – elastingumas, kuris naudojant pastarąsias suteikia daugiau komfortiškumo.

Išskirtinė akrilinių dangų savybė – labai greita eksploatacijos pradžia. Jau po valandos joms galima pilna apkrova. Minusas – labai stiprus kvapas įrengimo metu.

Poliuretancementinės dangos pasižymi žymiai geresnėmis cheminio ir temperatūrinio atsparumo savybėmis lyginant su epoksidinėmis, poliuretaninėmis ir netgi akrilinėmis dangomis. Todėl jos labai tinkamos maisto pramonės įmonėms, kur dangas veikia atrodo „nekaltos“, bet grindims gana agresyvios pieno, vaisių ir kitos rūgštys.

Liejamų polimerinių grindų dangų pritaikymas labai platus. Nors jos buvo sukurtos pramonei, kaip pagrindo apsauga nuo fizinio ir cheminio poveikio, tačiau dėl itin paprastos priežiūros ir pakankamo dekoratyvumo sėkmingai naudojamos biuruose, ligoninėse, vaikų darželiuose, namuose ir kitose patalpose.

Skirtingų pramonės įmonių grindims keliami skirtingi, būdingi tik tai sričiai, tačiau labai aukšti reikalavimai. Dėl specifinių poreikių buvo sukurtos ne tik epoksidinės, bet poliuretaninės, poliuretancementinės, akrilinės ir kitos sintetinių medžiagų grindų dangos. Kas galvoja, kad jei medžiaga sintetinė tai ji jau kenksminga tiek žmogui, tiek aplinkai. Nieko panašaus. Išlietos ir sukietėjusios grindų dangos yra visiškai draugiškos tiek aplinkai, tiek žmogui. Tai ištirta ir sertifikuota. Jos labai plačiai paplitę maisto pramonėje, ligoninėse, net operacinėse, kur keliami labai aukšti reikalavimai.

Leidžiamos lakiųjų medžiagų emisijos ribos yra griežtos, tačiau visos mūsų parduodamos medžiagos atitinka šiuos reikalavimus, o norint, galima pasirinkti medžiagas praktiškai su nuline lakiųjų medžiagų emisija.

Kaip klasikinį polimerinių dangų panaudojimą betono ir konstrukcijų apsaugai, reikėtų paminėti daugiaaukščius parkingus. Statytojai mažai dėmesio skiria šių patalpų grindims, manydami, kad betono danga yra pakankamas ir ilgaamžis produktas. Didelė klaida daroma paliekant niekuo neapsaugotas betonines grindis. Tai yra tarsi tiksinti bomba kai druskos, patekusios į perdengimo konstrukcijas, sukelia negrįžtamus metalo ir betono ardymo procesus. Yra paskaičiuota, jog po 15 – 20 eksplotacijos metų korozijos paveiktų metalinių armatūros ir betono  konstrukcijų atstatymas kainuoja net 20 kartų brangiau negu naujo betono apsauga epoksidinėmis ar poliuretaninėmis parkingų dangomis.

Plačiau

Mažiau

Gauti pasiūlymą

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti tinkamiausią UAB „Top decor" pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  Gamintojai

  Atlikti darbai

  © Visos teisės saugomos UAB "Top decor"

  Sukurta “Picture Ideas

  ×

  Susisiekti

   Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti tinkamiausią UAB Topdecor pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų Privatumo Politikoje aprašytomis taisyklėmis.